Garaj Kapıları

Garaj kapıları yana kayar, sarmal ve tavan yönünde açılmak üzere üç ayrı sınıfa ayrılır. Bir yapının garaj kapısını seçmeden önce yerin fiziki durumu, kullanım sıklığı ve en önemlisi kullanıcının görsel tercihidir. Sektör de kapılar, bahçe kapısı, kepenk ve seksiyonel kapı olarak anılır. Günümüzde Hızlı PVC Cold yada Roll Freezer olarak üretilen çift branda arasına panel uygulanarak sarmal kapılar hızlandırılmış ayrıca sık çalışmalara uygun hale getirilmiştir.
Garaj kapısı binanıza değer katar ayrıca ve araçların güvenle korunması için kullanılmaktadır. Garaj kapıları model seçiminize göre değişik renklerde ve değişik desenlerde seçenekler ile sunulabilmektedir.
Hızlı kapı ekibi olarak sizlere çevre, güvenlik ve tasarım faktörlerine göre en uygun garaj kapısı tedariğini sağlamaktayız.

garaj-kapisi2

Garaj kapılarında kullanım sıklığı ve açılma hızı beklentiniz çok önemlidir. Örneğin en düşük fiyatlı tüp motorlu bir kepenk 15-20 dk aralıklar ile bir kapıyı 20 saniyede açarken 2-5 dk aralıklar ile çalışabilen seksiyonel kapı bunu 10 saniye de, çift katmanlı izolasyonlu branda (Cold Pvc Roll freezer) kapı her dakika başı 5 saniye gibi bir hız ile garajınıza hız kazandırabilir.
Eğer garaj kapınızı açmadan garaja yaya olarak girmek istiyor ve garaja girişinden başka kapınız yoksa seksiyonel kapı en doğru seçimdir. Seksiyonel kapılar servis kapılı hatta pencereli de yapılabilir. Ayrıca doku deseni ve renk alternatifleri ile mükemmel bir görüntü sağlar.
Hangi kapıyı seçerseniz seçin garaj giriş çıkışlarında can ve mal güvenliğinizi korumak için emniyet fotoseli standart olarak sunulur. Fotosel gözler kapı kapanma esnasında devreye girerek engeli algıladığı anda kapıyı geri açar.
Garaj girişiniz aynı zamanda bahçeye açılır bir kapı ise, yana kayar ya da döner açılır kapılar tam size göre. Yana kayar sistemler yer mili üzerinde hareket eder. Dolayısı ile motora sadece itmek kalır. Yana kayar bahçe kapısı sisteminde ahşap, siding, kompozit lazer kesim yüzey kaplama, panel çit kaplama hatta ferforje demirleri ile desenler verilerek bahçe girişinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Garaj Kapısı Fiyatları

Fiyatlandırma için mutlaka keşif yapılmalıdır. Çalışma sıklığı, araç sayısı, kapı açma yöntemi, kapı modeli, renk, opsiyonlar ve modeller ile her bütçeye uygun garaj kapısı tedarik edebiliriz.

En çok tercih edilen garaj kapısı kullanılan yerler

  • Müstakil Evleriniz için Yana Kayar Garaj Kapısı
  • Kapalı Otopark Kapısı
  • Site Garaj Kapısı
  • Apartman Tipi Rampa Girişli Garaj Kapısı
  • Kapalı Otopark Garaj Kapıları
  • Alışveriş Merkezleri Otoparkları
  • Villa Tipi Özel İmalat Garaj Kapısı
  • Merkezi Otopark Garaj Kapısı
  • Belediye Toplu Taşıma Araç Parkları
  • İtfaiye Araç Garajları
garaj-kapisi